Vandor – Гудачик
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Vandor – Гудачик (Сингл)

Як вже стало відомо, закарпатський гурт Vandor, на чолі зі своїм вокалістом Іштваном Халусом (екс-«Рокаш»), вже завершив усі роботи над своїм першим студійним альбомом, але ще до моменту його оприлюднення, музиканти вирішили поділитися зі слухачами ще одним синглом з майбутньої платівки – піснею «Гудачик». Дана композиція стала четвертим оприлюдненим треком новоствореного колективу, а загалом згаданий нами диск міститиме сім найкращих колоритних пісень.

«Ми маємо чудовий закарпатський фольклор, і просто таки зобов’язані показати його людям. Тут не тільки українська музика, але ще й елементи угорської та словацької, а також лемківські та бойківські мотиви», – кажуть про звучання свого альбому учасники Vandor.

Щодо новинки під назвою «Гудачик», то вона виконана у автентичній танцювальній ритміці, а партію скрипки у ній заграв сам Іштван Халус. До речі, з лемківської говірки слово «гудак» означає саме скрипаля або музиканта. Ну а для візуального посилення враження від композиції, пісню «Гудачик» було доповнено аматорським відео, знятим на карпатських схилах користувачем під ніком Trayan Muse.

Українська музика: Vandor – Гудачик

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *