Вaгоновожaтые – Референс
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Вaгоновожaтые – Референс (Альбом)

«Референс» – це друга за ліком студійна платівка експериментального тріо «Вагоновожатые», яку команда презентувала через 3 роки після релізу попереднього лонг-плею «Вассервага» (також у 2016 році мав місце ЕР «Человеческие слабости»). У новому альбомі колектив вперше заспівав українською мовою – до переліку його треків потрапило загалом десять пісень: дві – українською мовою («Бриф» та «Веаюфром») та вісім – російською.

Декілька років тому лідер гурту Антон Слєпаков перейшов на українську мову у повсякденному спілкуванні, а за два роки українська мова прийшла і у тексти пісень колективу. За словами музикантів, робота над платівкою тривала близько двох років і за цей час кожен з «вагоноводів» написав до неї свою пісню. Саме це, на думку учасників команди, зробило реліз максимально цілісним і концептуальним.

У новому релізі група залишилася вірною собі: це все ще хитромудра електроніка, помножена на сатиричні і дуже влучні тексти про будні самих артистів і оточуючий їх світ.

Як зауважив фронтмен «Вагоновожатых», «Референс» – це 10 окремих історій про звичайних людей, в основі яких – різні слабкості, фобії, будні креативного класу і залежність від соціальних мереж. «Це наші спостереження за нашим суспільством, такий собі зріз часу. Страхи і фобії присутні у багатьох людей, а самою страшною є та область небезпеки, від якої ти не залежиш. Природні катаклізми, стихії, пожежі, повені, машина, що втратила керування на зустрічній смузі, соціальна незахищеність, загроза війни (на жаль, в нашій країні це вже давно реальність). Мої тексти такі, яким є наш світ. Я живу і не відчуваю, що люди ходять, обнявшись, що навколо суцільне щастя», – пояснює Антон.

Вaгоновожaтые – Референс

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Мене російськомовна музика не цікавить. Я вже її наслухався. І наші українці нею до того ж співають. Ситий досита.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *