Ustym Buk ft. Olga Vorohta
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Ustym Buk ft. Olga Vorohta – 3D (Кліп)

Презентуємо до вашої уваги новинку від буковинської хіп-хоп спільноти: свіжу композицію місцевого реп-виконавця та продюсера на псевдо Buk та співачки Ольги Ворохти про життя в режимі 3D, до якої також було відзнято офіційний кліп. Режисерував роботу Адам Вінавер, знімали та фарбували відео Вадим Думенко та Олександр Ракоча.

«Пісня 3D з`явилась неочікувано, після знайомства з творчістю бітмейкера Олега Буженіци з Чернівців. Сама музика прокачала і нагадала олдскульний французький репчик. Відтак, перед нами постала ідея вплести французьку інтонацію та подачу в український текст. І через два місяці з`явилась пісня.

Концепцій пісні #3D декілька. Перше – це часова трьохвимірність: минуле, теперішнє та майбутнє. Ми прив’язані до минулого, робимо через це помилки в теперішньому і це матиме вплив на нас в майбутньому. Друге – це вплив на нас світу медіа та цифрових технологій, в якому кожен спостерігає за життям інших ніби через 3D окуляри і через це заплутується у власному світі. Третя концепція полягає в тому, що світ має причинно-наслідкову природу «буде день, буде дощ, буде дерево»; і що ми, люди, є наслідком і причиною водночас.

Думаю, остання – це головна концепція, а дві попередні лише розбавляють цю філософську глибу до менш густої консистенції простору через музику та іронічні мотиви в сюжеті кліпу, де висміюється світ контрабанди, наркотиків, тероризму, проституції, та політичної і релігійної брехні, а сучасне медіа одягає 3D окуляри глядачу і показує, те що потрібно йому бачити і не більше», – коментують для «Нотаток» виконавці.

Наразі Ustym Buk та Olga Vorohta почали з цією самою знімальною групою роботу над наступними кліпами, які вони планують видавати з частотою мінімум чотири відео на рік. «У вересні чекають виходу в світ нові аудіо роботи, які вже монтуються і залишилось вирішити, яку з них глядач почує швидше, а яку пізніше, оскільки вимоги до звучання іноді затримують процес зведення, а іноді пісні виходять дуже швидко і неочікувано. Bukmusic точно порадує слухача новим релізом у вересні 2018 року, але поки залишимо в секреті його назву», – додають вони.

Ustym Buk ft. Olga Vorohta – 3D

БУК у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *