Ундервуд - Тарас
Живі виступи, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ундервуд – Тарас (Пісня і відео)

Музиканти відомого гурту «Ундервуд» презентували студійну версію свого нового україномовного хіта «Шевченко», акустична версія якого, а також живе відео, були оприлюднені раніше з нагоди урочистого святкування 200-річчя великого Кобзаря. Цікаво, що зазначене відео було відзнято біля монумента Тарасу Григоровичу у Москві, де наразі живуть і працюють кримські музиканти. На відео також можна помітити патріотичний синьо-жовтий прапор, намальований на обличчі одного з учасників «Ундервуд». «Все просто – прийшли, заспівали та виклали в мережу. Хоча святкуємо 200-річчя українського світоча зовсім не в найкращі часи, але пропустити ювілей ми не мали морального права», – пояснили музиканти на своїй сторінці в одній з соцмереж.

«Шевченко мого дитинства – це «садок вишневий коло хати … вечірня зіронька встає» і похмурий вусатий погляд спідлоба непокірного Кобзаря. Ми вчили його біографію як «Отче наш». Вірші його співучі, запам’ятовуються легко і не забуваються ніколи. А взагалі для мене його прізвище – один з найяскравіших спогадів дитинства: колись моя бабуся мешкала на вулиці Шевченка, 19. І от, через 38 років я написав однойменну пісню. Мені дуже хотілося, щоб емоційний ритм тексту цієї композиції де-не-де перегукувався із текстами Тараса Григоровича», – коментує новинку один з фронтменів гурту Володимир Ткаченко.

«Вражаючим є той факт, що «Кобзар» є однією з найвідоміших книг віршів у світі. Це не цикл віршів, не поема, а саме книга віршів. Якщо говорити сучасною мовою, «Кобзар» – це супер-девайс, здатний розгорнути будь-кому Україну в 5D-форматі. Якби цієї книги не було, ми мали би зовсім інший сценарій розвитку української культури. Тому я не втомлююся від численного брендування вулиць та закладів його ім’ям. Він дійсно заслужив на це», – додає Максим Кучеренко.

Також музиканти розповіли, що електрогітара, на їхню думку, є найближчою родичкою кобзи, тож дуже символічно, що у сьогоденні великий український поет та сучасна рок-музика зустрілись. До того ж у студійну версію пісні «Шевченко» музиканти гурту «Ундервуд» додали також автентичне звучання самого українського народного інструмента.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/154977930″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *