Under the Tank – Живи
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Under the Tank – Живи (Сингл)

Альтернативний гурт Under the Tank з міста Хмельницький нещодавно оприлюднив у всесвітній мережі свою нову авторську композицію під назвою «Живи». Авторство слів та музики свіжого Інтернет-синглу належить вокалісту формації Максиму Лисому, а фінальне аранжування музиканти створили спільними творчими зусиллями. До речі, цими самими власними зусиллями новий трек і було записано.

Композиція «Живи» має соціальний підтекст та по суті є мінорною одою хворій людині, чия недуга часто-густо виявляється невиліковною, адже єдині дієві ліки від неї – внутрішня сила людини. А ця сила чимдалі, тим швидше та невпинніше полишає людину, яка змушена знов і знов з головою занурюватись у смертельний морок, добровільно пускаючи по власним венам наркотичну отруту. «Живи» є фактично твором-закликом, який у той самий час має на меті показати загалу пекельні емоції наркотично-залежних людей та вкотре закликати, у першу чергу молодь, тричі подумати перед тим як зробити перші кроки у безодню.

Свій новий твір учасники Under the Tank виклали до Інтернету задля вільного розповсюдження, тож якщо у вас виникне бажання подякувати хлопцям за роботу, можете просто лишити відгук чи коментар на сторінках гурту у соціальних мережах.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *