Under the Tank
Живі виступи, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Under the Tank – Сингли + відео

Із задоволенням продовжуємо знайомити вас із молодими та перспективними українськими музичними командами, за розвитком яких ми надалі будемо спостерігати з неабиякою цікавістю. Сподіваємось, що слідкувати за їхнім прогресом ми будемо вже разом із вами. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитись із творчим гандикапом альтернативного рок-гурту Under The Tank з мальовничого міста Хмельницький.

Історія формації бере свій початок у 2013 році. За цей час хлопці встигли заявити про себе на кількох музичних фестивалях, та відіграти чималу кількість концертів у місцевих і не тільки арт-закладах.

Наразі у репертуарі гурту Under The Tank знаходиться чимало авторських композицій, частина з яких вже записана студійно. Їх ви зможете послухати на нашому сайті трохи нижче. Музиканти воліють не вдаватися у глибокі хащі жанрової класифікації важкого року, зважаючи на те, що в їхній музиці вони часто-густо переплітаються та взаємодоповнюються, просто записуючи свою творчість до достатньо широкого розряду альтернативи.

[fap_track id=”6050″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Також нещодавно учасники гурту наживо записали відео виконання нового треку «Етюд», та виклали його на сторінках своїх офіційних соцмереж, до яких, до речі, ми закликаємо вас приєднатися. Слідкуйте за новинами та анонсами від Under The Tank.

Теґи: Українська музика, український рок, Under the Tank

Вам також має сподобатись...

1 коментар

 1. puchakora says:

  Хлопаки, кльовезна музика! Ну, але ви то й так знаєте ;)
  Я чого пишу, вирішив трохи доГИбатись до вас, не втримався.
  Отже: не “по нервам” – а “по нервах”;
  “біль” – чоловічого роду, тому “твого болю”, а не “твоєї болі”.
  Все решта – досконало.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *