Under the Tank – і
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Under the Tank – і (EP)

Близько шести місяців активної творчої роботи знадобилося хмельничанам з гурту Under the Tank для того, щоб представити на розсуд поціновувачів української альтернативної музики свій новий міні-альбом під лаконічною назвою «і». Загалом згаданий нами ЕР-реліз вмістив у себе чотири нові пісні команди, а також три атмосферні поміж-трекові звукові доріжки.

«Ми назвали цей міні-альбом «і», тому що «і» – це сполучник, який символічно поєднує наш шлях до цього міні-альбому і майбутній творчий шлях. Перші кроки у цьому напрямку були схожі для нас на вибух: робота над ЕР була важкою в технічному плані, адже ми його створювали, записували і обробляли виключно своїми силами. Звичайно, нам допомагали наші друзі, колеги «по цеху», але, все ж, це було доволі непросто. Ми дякуємо усім, хто нам допомагав і продовжує з нами працювати!» – коментують новинку музиканти Under the Tank.

Трохи менше ніж за два тижні, хлопці проведуть концертну презентацію нового міні-альбому у рідному для себе Хмельницькому (30.09.2017), слідом за якою, майже відразу, має розпочатися міні-тур містами України. За планами це будуть виступи на підтримку ЕР як в акустичному, так і класичному форматі, тож пильнуйте анонси у соціальних мережах.

Українська музика: Under the Tank – і

Придбати на Bandcamp


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *