UNAKK - На трепі
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

UNAKK – На трепі (Сингл)

Хіп-хоп артист з Києва UNAKK презентує новий сингл під назвою «На трепі» з майбутнього альбому.

Пісня розповідає історію про труднощі пошуку кохання, коли людина намагається досягти успіху в ніші, в якій працює та заробити багато грошей.

Трек «На трепі» є натхненним старими проєктами Nav та Metro Boomin, тому він має похмурий та водночас атмосферний настрій. Цікавий факт, що артист не писав текст пісні — це був фристайл. Потім артист на студії сам займався зведенням композиції.

Незважаючи на популярність жанру в інших країнах, український треп ніколи не був відомим у національних масштабах. Тож цим синглом артист ставить перед собою мету: зробити свій внесок у розвиток сучасного хіп-хоп звучання у вітчизняній сцені.

UNAKK На трепі

«Коли слухаєш щось з українських треп-виконавців, часто є відчуття, що чогось не вистачає. Саме цю пустоту в жанрі я хочу і заповнити, показати світу власне бачення сучасної української музики. Сподіваюсь, що одного дня в жанрі будуть зовсім нові стандарти, на рівні з іншими країнами Європи та США», — зауважує UNAKK.

Додамо, що реліз майбутнього альбому виконавця, до нього увійде саме ця пісня, заплановано на кінець літа/початок осені й. Альбом наразі перебуває на стадії зведення. Цікавий факт, що половина альбому записана саме фристайлом, інша ж — на папірці ручкою. Класичний треп, хіп-хоп та домішки R&B — усе те, що можна очікувати надалі від артиста.

UNAKK – На трепі
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *