UNAK – Юнак
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

ÜNAK – Юнак (EP)

Дніпровський ÜNAK набрався досвіду та слідом за дебютним синглом презентував однойменний міні-альбом на чотири треки! Чи вийдуть за EP-релізом «Юнак» повноформатний альбом «Чолов’яга» та подальша the best збірка «Старець», ми з вами дізнаємось трохи згодом, а поки що пропонуємо всім прихильникам української музики ознайомитись зі свіжим матеріалом, запис якого проходив на студії звукозапису Frost Magnetic (Івано-Франківськ) у лютому 2017 року.

«Назва релізу «Юнак» була обрана за назвою гурту, тому що перша наша робота повністю розкриває душу колективу – альбом сповнений молодістю та свіжим диханням, ми вклали у нього всю нашу енергію та поділились із слухачами частинками власних юнацьких сердець. Хто такий юнак? Це молода людина, чоловік, який не досяг зрілості, у якого усе життя ще попереду. Так само і з нашим юнаком – він сильний та розумний, добре знає, чого хоче отримати від цього життя, тож у нього все вийде», – поділився з читачами «Нотаток» вокаліст ÜNAK Володимир Тур.

Разом з тим він зазначив, що наразі музиканти займаються підготовкою повноцінної сольної програми та незабаром планують презентувати її у декількох містах нашої країни. Слідкуйте за наступними анонсами та не пропустіть концерт у вашому місті!

Українська музика: ÜNAK – Юнак

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *