ÜNAK – У Космосі
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

ÜNAK – У Космосі (Сингл)

Продовжуємо разом із вами слідкувати за творчою діяльністю дніпровського гурту Юнак і сьогодні презентуємо новий сингл команди «У космосі», що став другою композицією із запланованої трилогії пісень. Нагадаємо, що з передуючим релізом «Ти моя» ви завжди можете познайомитися на «Нотатках» за наступним посиланням.

«Якщо у попередньому синглі «Ти моя» розповідалось про зустріч та початок почуттів, розквіт кохання, зародження нового, то пісня «У космосі» – це вже період становлення цілого, яке складається з двох організмів, про почуття звикання один до одного, відчуття чогось особливого, космічного, створення невеликого сімейного вогнища. Слухаючи цю пісню, варто заплющити очі та перенести себе у безкрайній простір Всесвіту, розглядати небесні об’єкти та торкатись їх руками. На обкладинці синглу – графічне зображення астероїду Веста. Це єдиний астероїд, який можна побачити вночі на небі через його дуже великі розміри та наближеність до Землі. Також це є «вічно молодий» астероїд, тому ми знайшли у ньому зв’язок із нашим юнаком – молодим та таким, що бажає бути побаченим та почутим. А ще, дане небесне тіло назване на честь римської богині хранительки домашнього вогнища та родинного життя», – йдеться у повідомленні від гурту ÜNAK.

Пісня була записана на студії Frost Magnetic Records (Івано-Франківськ) під час весняної сесії, зведенням займався Олег Мороз. Додамо, що саме до цієї композиції музиканти незабаром планують відзняти відеокліп.

ÜNAK – У Космосі

ÜNAK у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *