ÜNAK – У Космосі
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

ÜNAK – У Космосі (Кліп)

Як і було обіцяно підписникам у соціальних мережах, учасники дніпровського проекту ÜNAK презентують відеокліп на пісню «У космосі», видану у якості веб-синглу всередині минулого року. Детальніше про цю композицію ви можете дізнатися тут.

«Як ми анонсували раніше, наші відеороботи будуть зніматись у різних містах України. Якщо попередні кліпи були відзняті у Сєвєродонецьку та Одесі, то черговим містом для зйомок був обраний Дніпро. І не просто так, адже це місто є космічною столицею нашої країни», – кажуть музиканти гурту «Юнак» .

«Насправді зйомки проходили у космосі», – жартівливо додають вони.

Режисером свіжого кліпу виступив Артем Клімбер (Hunky Production), а його головними героями стали Катерина Пілат та Олександр Колісніченко.

«Коли стосунки між людьми розвиваються, то вони переживають усі емоції – від радості та щастя до суму та роздратованості. «У космосі» – це період становлення цілого, період звикання один до одного, відчуття чогось особливого, космічного, створення невеликого сімейного вогнища. Слухаючи цю пісню, варто зупинити час, закрити очі та перенести себе у безкрайній простір Всесвіту. Ми наче дивимось різні сни із тими, у кого закохані. І не існує більше нікого навкруги», – розповів читачам «Нотаток» засновник формації Володимир Тур.

ÜNAK – У Космосі
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *