ÜNAK – Ти моя
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

ÜNAK – Ти моя (Сингл)

З любов’ю від ÜNAK`а: дніпровський музичний проект презентує пісню «Ти Моя», що стала першою частиною запланованої на найближчий час трилогії новинок. Головний меседж весняного синглу вкладає у форму заклику кохатися, та берегти власні пристрасні почуття.

«Нарешті прийшла весна та настав час юнаку відкривати свої почуття. Першою було вирішено презентувати саме пісню «Ти Моя», тому що вона легка та проста, свіжа та весняна. Вона банально про кохання, про початок та розвиток стосунків, історія, яка буває у багатьох людей. Тому у пісні кожен зможе згадати свою історію кохання та отримати приємні спогади», – розповів читачам «Нотаток» засновник формації Вова Тур.

Над треком команда працювала у наступному складі: Вова Тур (вокал, бек-вокал, клавіші), Тімур Харченко (гітари) та Олександр Бірюк (бас-гітара).

Дана композиція була записана на студії Frost Magnetic Records (Івано-Франківськ) під час квітневої сесії, а її зведенням займався Олег Мороз. «Ти Моя» – один з трьох синглів, які гурт планує презентувати найближчим часом. На всі пісні будуть відзняті відео кліпи, локаціями яких, як і було повідомлено хлопцями раніше, стануть різні міста нашої країни, тому слідкуйте за подальшими новинами!

Українська музика: ÜNAK – Ти моя

ÜNAK у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *