ÜNAK – Ти моя
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

ÜNAK – Ти моя (Кліп)

Коли ти засновник власного музичного проекту, класичні фотосети у стилі love-story миттєво трансформуються у формат відеоряду та, як результат, у цілий відеокліп. Саме так і було створено новий ролик «Ти моя» дніпровського проекту ÜNAK, що став уривком із життя закоханої пари, фрагментом літа та маленькою збіркою позитивних моментів.

«Як ми анонсували раніше, наші відеокліпи будуть зніматись у різних містах України. Перша відеоробота була знята у Сєвєродонецьку, а зйомки кліпу на пісню «Ти Моя» тривали декілька днів у Одесі. Ми захотіли не задумуватись над сюжетом та технічною складовою знімального процесу, а просто взяли із собою декілька камер, сіли у потяг, поїхали на море та знімали все, що нам хотілось та як ми це бачили. Біля моря не хочеться ні про що думати, а просто відпочивати думками та насолоджуватись життям, слухати хвилі та ловити посмішки. Ми хотіли подарувати позитивні емоції глядачу і сподіваємось нам це вдалось», – розповів «Нотаткам» фронтмен ÜNAK Володимир Тур.

Як ви вже зрозуміли, відеороботу було зроблено власними силами, без залучення професіоналів, але із великою любов’ю Володимира та його дружини Даріни.

ÜNAK – Ти моя

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *