ÜNAK – Крила
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

ÜNAK – Крила (Сингл)

Друзі, ми не могли не скористатися нагодою познайомити вас з новим цікавим проектом з міста Дніпро, що став перевтіленням іншої команди «Недаремно». Отже, пропонуємо до вашої уваги перший творчий доробок від новоствореного гурту ÜNAKЮнак») у вигляді дебютного студійного синглу «Крила»! Фактична історія команди розпочалася у грудні 2016, після розпаду гурту «Недаремно», але офіційною датою заснування самі музиканти вважають січень 2017, коли до складу приєднався останній учасник.

«Ми довго сперечались, яку ж пісню презентувати першою, тому що всі вони вийшли якісними та хорошим. Але обрали саме «Крила», тому що вона для нас є символічна. Пісня розповідає історію про те, що одного дня опустились руки та сил більше не стало, усі негаразди збили з ніг та порвали крила. Але жага до нового, до нових перемог, до нових емоцій перемогла та новий човен поплив вперед. Пісня про мрійників, про мандрівників, про тих, хто бореться та перемагає. Взагалі вона про все, що заманеться, бо наша уява безмежна», – розповів «Нотаткам» засновник проекту Володимир Тур.

Цікаво, що у лютому учасники команди ÜNAK вже записали перший міні-альбом (4 пісні+інтро), реліз якого запланований на кінець березня. Записом та зведенням матеріалу, як і раніше, займався Олег Мороз (Frost Magnetic Records). Окрім того, в найближчих планах гурту – зйомки кліпу, декілька великих концертів, та запис нового синглу на одній з київських студій.

Українська музика: ÜNAK – Крила

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *