UNAK – Хвиля
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

ÜNAK – Хвиля (Сингл)

З моменту релізу останнього міні-альбому дніпровського гурту ÜNAK (ознайомитись із ним можна тут), у команді сталися певні зміни у складі: до гурту приєдналися новий бас-гітарист Олександр Бірюк та драмер Олег Вовк. За словами музикантів, зміна складу надзвичайно позитивно вплинула на творчість колективу – гурт нарешті почав створювати абсолютно новий матеріал, робити аранжування старих пісень та орієнтуватись на активну творчу діяльність. У музику додані електронні та ударні семпли, змінений підхід до створення та аранжування композицій.

Композиція була записана на студії звукозапису StudioRoom 87 (Запоріжжя), а зведення робив як завжди Олег Мороз (FrostMagneticRecords, Івано-Франківськ).

Пісня «Хвиля» булу написана лише за місяць до запису на студії та саме її хлопці обрали у якості першого синглу нового матеріалу. «Восени, під час першої у житті подорожі літаком, я побачив інструкцію щодо правил рятування під час аварійної посадки літака на воду. І тоді я задумався – а що, якщо буде така ситуація, коли доведеться рятуватись десь у відкритому морі, поблизу безлюдного острову. У цій ситуації змінити нічого неможливо, залишається лише радіти життю. Отже, треба насолоджуватись моментом та будувати своє життя, виходячи із ситуації», – коментує засновник проекту ÜNAK Володимир Тур.

Відповідно до слів музиканта, нова пісня «Хвиля» про те, що нас постійно накриває хвиля проблем, які ми маємо вирішувати. Але завжди треба йти далі, знаходити сили та позитив у кожній ситуації. Кожна проблема дається нам не за щось, а для чогось, тому завжди треба вірити у краще.

Варто додати, що, судячи з повідомлень колективу у соціальних мережах, у лютому 2018 року також буде оприлюднено ще й офіційний кліп до свіжого синглу.

Українська музика: ÜNAK – Хвиля

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *