Юнак – Хвиля (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

ÜNAK – Хвиля (Кліп)

Музичний проект ÜnakЮнак») з міста Дніпро розжився офіційним дебютним відео, яке учасники команди відзняли до треку «Хвиля». Про саму композицію ви можете дізнатися більше на нашому сайті за наступним посиланням, а що стосується кліпу, то його знімали на малій батьківщині фронтмена команди Володимира Тура – на околицях міста Сєвєродонецьк, що на Луганщині.

«Місто для зйомок було обрано не випадково. По-перше, це рідне місто вокаліста гурту, по-друге, є певна ідея. Схід – це місце, де просинається сонце, яке дає початок життю кожному новому дню. Отже, перший кліп нашого бенду мав бути знятий саме на сході країни. Подальші відеороботи гурту будуть зняті у різних містах, бо український юнак завжди прагне до пригод та не прив’язаний до одного місця. Кліп до пісні «Хвиля» про стосунки та про те, що у кожного своя історія. У нас усіх бувають негаразди у стосунках, але треба вирішувати все разом, розмовляючи один з одним, не мовчати, а говорити. Головна героїня кліпу – це образ наших коханих та наших спільних спогадів. У когось – радість, у когось – сум, злість і так далі, але треба завжди говорити, не мовчати. На чий телефонний дзвінок відповіла героїня кліпу? Невідомо. Можливо буде продовження цієї історії», – коментують учасники гурту Ünak.

Додамо, що режисером відеороботи виступив Віталій Шевелєв, а головною героїнею кліпу стала фотограф та модель Анастасія Магомедова.

«Телефонуйте коханим та рідним, не сваріться та живіть у злагоді!» – щиро побажали усім глядачам новинки музиканти.

Українська музика: ÜNAK – Хвиля

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *