ULYA - Зимно
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ULYA – Зимно (Відео)

ULYA – щира дівчинка, яка співає ліричний джаз. У перший день зими співачка випускає у світ свою лаундж пісню «Зимно».

Головна фігура пісні – вуличний музикант, який файно грає на трубі, але мелодія не чіпляє, бо на душі «сьогодні зимно». Зимно – це не тільки про погоду, але й про настрій співачки. Ця пісня написана за умов вимушеної еміграції в іншу країну. Коли наче б то тобі й допомагають, наче б то все добре, а на душі «сумно і зимно» без рідних для твого серця людей.

У записі «Зимно» брали участь такі талановиті музиканти: Ярослав Зайцев (фортепіано), Євгеній Цейтлін (бас), Михайло Кобец (труба), Леонід Кіріянов (кахон та барабани).

ULYA - Зимно

ULYA: «Чітко пам’ятаю свій стан, коли мій голос не співав. Було відчуття, що вкрали мрію, назавжди. Не хотілось розмовляти, не хотілось їсти, а погляд був змучений та сумний від безсонних ночей та пролитих сліз. Було вже навіть побоювання, що я більше ніколи не напишу жодної пісні…

І тут, неочікувано навіть для мене, через чотири місяці після початку повномасштабної війни, народжується пісня «Зимно» в холодній домашній студії волонтера католицької церкви, який нас приютив.

Ідея написання пісні полягала в тому, щоб передати справжній настрій українців, які виїхали за кордон. Якби ж хтось знав, що кожен постріл, лунаючий з новин, був прямо в сердце, незважаючи на кілометрову відстань між нами.

В пісні можна почути музичні контрасти. Вони створенні для того, щоб людина, слухаючи, змогла забути на декілька хвилин про страх та напругу і поринути в теплу атмосферу релаксу, де зможе допрожити всі свої почуття та емоції, вкрившись теплим пледиком. Згадувати ці тригерні моменти неприємно, але музика однозначно лікує.

Зараз я вже вдома і це найприємніше відчуття, бути поруч з близькими, реалізовувати свої проєкти та являти свої таланти світу».

ULYA – Зимно
Музичні платформи | Instagram

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *