ULYA - Знаєш, ти цим мене вбиваєш
Матеріали, Популярна музика, Релізи

ULYA – Знаєш, ти цим мене вбиваєш (Сингл)

Співачка ULYA до Дня Закоханих презентує свою авторську пісню «Знаєш, ти цим мене вбиваєш». Вона про те, як важливо з коханою людиною дивитись в одному напрямку, а не тільки один одному в очі. Співачка розкриває тему своїх невдалих стосунків і навіть трохи висміює їх публічно.

«Думаю ця історія всім знайома, коли кохаєте і вбиваєте один одного водночас. Це реалії стосунків, в яких перебуває більшість людей. Але, напевно, щось в цьому є» – з посмішкою коментує Уля.

ULYA - Знаєш, ти цим мене вбиваєш

Головний герой пісні – недолугий, невпевнений, трохи космічний хлопець, який зачепив колись серце співачки. Все б нічого, якби не його тісний зв’язок з мамою, у якої «все під контролем». Цей трикутник і не дозволив їм бути разом.

Вже зараз Уля розуміє, що їх обох тримали якісь травми. Співачка зізнається, що хлопець був її музичним психотерапевтом, з яким вона закрила свій гештальт.

Саркастичні нотки в тексті у поєднанні з танцювальними ритмами, неодмінно подарують настрій слухачам. Історія досить життєва, де кожен зможе побачити себе.

ULYA – Знаєш, ти цим мене вбиваєш
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *