Ульмо Три – Затишний друг
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ульмо Три – Затишний друг (Сингл)

Костянтин Шелудько, засновник гурту «Ульмо Три» (ех- YouCrane), продовжує писати пісні натхненні самим життям, пригодами, що з ним відбуваються, а також людьми, присутніми у його оточенні. Наразі ми пропонуємо вам познайомитися з новинкою під назвою «Затишний друг», присвяченою близьким людям.

Цікаво, що це перший трек проекту за участі симфонічного оркестру (Симфонічний оркестр київської муніципальної опери). «У фіналі оркестр грає основну мелодію пісні «Серед світла» моєї попередньої групи, тобто я запозичив у самого себе частинку зі свого бек-каталогу. А сталося це так. За кілька місяців до розпаду YouCrane, у нас була ідея переписати «Серед світла» задіявши оркестрові струнні і духові. І ми зробили це, але гурт все одно припинив існування. А запис залишився і чекав свого часу, поки я не написав нову пісню в тій самій тональності і на схожу тему. І два тижні тому я прокинувся з ідеєю провести цю об’єднувальну мелодичну лінію між тим, що було 10 років тому і тим, що є зараз. І все стало на свої місця», – поділився з «Нотатками» лідер «Ульмо Три».

Окрім того від розповів, кому саме присвячує цю пісню: «Дана композиція присвячена, насамперед, дівчині, з якою ми були разом довгий час, і стосунки з якою переросли в якийсь високий духовний рівень. Але також і всім людям з мого оточення. Нещодавно я усвідомив, який я щасливий в цьому плані, адже всі, з ким я маю справу – піднесені, талановиті і цілеспрямовані особливості. І ми взаємно позитивно впливаємо одне на одного. Тож ця елегія – подяка їм усім».

Додамо, що новинку можна вільно завантажити зі сторінки «Ульмо Три» на SoundCloud.

Ульмо Три – Затишний друг
Ульмо Три y FB
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *