Ульмо Три - Заради цих ночей
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Ульмо Три – Заради цих ночей (Сингл)

П’ятого серпня на лейблі Violet Music вийшов новий сингл «Ульмо Три» під назвою «Заради цих ночей». А вже сьомого серпня на концерті Rock Freedom Day у Volume Club (Київ) музиканти обіцяли ще й запрем‘єрити його наживо.

Ось що розповів читачам «Нотаток» про новинку засновник «Ульмо Три» Костя Шелудько:

«Взагалі-то ця пісня була придумана ще до війни, і я планував випускати її наступною за дуетом з Ламою («Любов починається»). Далі сталося самі знаєте що, і пісня «Заради цих ночей» стала “не на часі”, а потім написалися інші, більш актуальні до ситуації пісні…. Але от пощастило дожити до літа і я знову згадав про цей трек, та не знав чи доречно його випускати зараз, тому вирішив спитати у “фокус-групи” – творчих особстостей, музикантів у ЗСУ, програмних директорів радіостанцій, ведучих.

І у відповідь я отримав такі слова:

1. Люди розчинилися у війні, та продовжують жити і кохати, тому треки про кохання є доречними. Хлопці на фронті воюють, щоб жити нормальним життям.

2. Всім нам зараз дуже бракує позитиву і одне одного:

  • чиїсь половинки зараз змушені шукати безпеки закордоном;
  • чиїсь на фронті, захищають нашу Країну…

Але де б хто не був – кожному важливо знати що ти потрібен, коханий, снишся, за тобою сумують… І які б випробування не готувало життя, любов завжди все пройде, переживе і ПЕРЕМОЖЕ як і наша Україна!

3. Цей трек має літній “вайб”. Треба випускати зараз, бо ніхто не знає що буде наступного літа, чи доживемо ми до нього.

Я зацінив їх слова і попросив офіційного дозволу використовувати у прес-релізі до пісні».

Ульмо Три – Заради цих ночей

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *