Ульмо Три – Вище висоти
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Ульмо Три – Вище висоти (EP)

Музичний лейбл УМІГ МЬЮЗІК презентує новий ЕР проекту «Ульмо Три» під назвою «Вище висоти», який вмістив у себе три авторські пісні. Дві з них («На глибині» і «Вище висоти») вже були нещодавно оприлюднені у мережі в якості синглів, на відміну від треку «Напиши», який є абсолютно новим.

«Я збирався випускати цей міні-альбом у будь-якому разі, але ці глобальні події підсилили мою мотивацію – хотілося трохи розважити і відволікти людей чимось світлим і позитивним, адже «про що ти думаєш – тим ти і стаєш». Звичайно, альбом з’явиться і на всіх цифрових платформах дуже скоро. Поки він «грузиться» на iTunes. А я вирішив тим часом подарувати його безкоштовно – можна скачати в найкращій якості з SoundCloud, можна архівом в mp3 з файлообмінника, а можна слухати на YouTube і читати тексти – мені особливо сподобався цей новий простий формат, коли ти чуєш пісню, бачиш обкладинку і читаєш тексти. Крім того, під кожну пісню я підготував вертикальне лірик-відео для IGTV, щоб користувачам Instagram було комфортно і цікаво слухати і споглядати ці нові треки.

Ну і власне про пісні. Цей ЕР «Вище висоти» я називаю мікро-альбомом, бо там усього трійка пісень і час звучання 10 хвилин. Набір одночасно і гармонійно-концептуальний, і еклектичний, адже, з одного боку, всі пісні пов’язані тематикою і тим що в них один автор, а з іншого – зроблені в різних стилях. Перший трек «Напиши» – це така сучасна поп-радіо-пісня. Другий, «На глибині», схожий на пост-панк 80-х, The Cure + The Smiths. А третій трек, що дав назву альбому, мені самому нагадує The Beatles і фолк-рок 60-х. Я хочу щоб ці пісні додали наснаги і віри в себе слухачам, і хай всі отримають задоволення. А я їм вдячний за натхнення!» – розповів «Нотаткам» засновник «Ульмо Три» Костянтин Шелудько.

«Бережімо ж себе і одне одного, і «ми злетимо вище висоти», – додає автор.

Ульмо Три – Вище висоти
Скачати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *