Ульмо Три – Війна за красу
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ульмо Три – Війна за красу (Сингл)

До вашої уваги передсвятковий музичний подарунок слухачам, який є дуже символічним для його автора, а також пісня, що має «відвертий закос під «Роллінг Стоунз». Все це про новий сингл «Ульмо Три» під назвою «Війна за красу». Отже, трохи музичної краси для вас від «бійця за красу», який не втомлюється вбирати у себе оточуючі елементи природи і побуту, трансформуючи їх у дуже особисту та впізнану творчість.

Ось що розповів «Нотаткам» про новинку засновник «Ульмо Три» Костя Шелудько:

«Загалом ця пісня відкриває якийсь новий період, і точно закриває старий – 2 роки лірико-романтичних пісень про закоханість. Я ніколи не планував ніяких «періодів», просто йшов за своєю інтуїцією і натхненням, але в тут відчувається повернення до «класичного» «Ульмо Три», як на першому альбомі, коли незрозуміло – це пісня про секс, чи про духовність. Насправді одночасно про все.

До того ж, музика була написана кілька років тому, коли писалися ранні пісні, просто не було тексту, він чекав свого часу. Я просто підняв проект з архіву і відредагував. Також «класичність» треку в тому, що все зроблено дуже швидко. Все одно в мене так виходить, що чим менше я «парюся», тим краще звучить, і тим більше подобається людям. І поки що «Війна за красу» підтверджує цю парадигму.

Коли мені в голову прийшов цей основний «хук», я одразу впізнав його схожість з треком Miss You від The Rolling Stones, тому і зізнався в цьому в анонсі до пісні. Власне і на гітарі я там граю, думаючи про Кіта Річардса, все суцільна імпровізація, дуже розслаблено і кайфуючи».

Ульмо Три – Війна за красу

Реліз видано на лейблі «УМІГ Мьюзік».

Цікаво, що на написання композиції «Війна за красу» Костянтина підштовхнуло спілкування і взаємодія з працівниками радіо-сфери стосовно попередніх пісень. «Вони казали мені: «Костя, ну ми ж тут живемо у дрімучому лісі, це все дуже красиво, але занадто незалежно». Я згадував слова Тарковського, сказані півсторіччя тому, що людям не потрібне мистецтво, а потрібні розваги, і розумів, що з мене все одно не вийде веселий клоун, що я гот, і я зі своїм «смолоскипом», йду цим «дрімучим лісом», несу світло і красу, і це мій «хрест» і моя місія. Додам ще, що це величезне задоволення – бути вільним художником, займатися чистою творчістю, і мати самоповагу і повагу своєї вірної аудиторії», – поділився автор.

Ульмо Три – Війна за красу
Придбати трек
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *