Ульмо Три – Твій кольоровий світ
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Ульмо Три – Твій кольоровий світ (Лірик-відео)

Пропонуємо до вашої уваги музичні вітання з прийдешніми святами від формації «Ульмо Три» і персонально від її фронтмена Кості Шелудько! Цікаво, що попередній дуетний реліз «Ульмо» відбувся всього тиждень тому, але залишити меломанів без подарунка під ялинку Костянтин точно не міг. Отже, мершій занурюйтесь у «Твій кольоровий світ» і «хай всім буде тепло, на душі і так».

«Пісня «Твій кольоровий світ» була написана ще в серпні. Надихнула її одна дівчина, що красиво малює, але нікому (майже) не показує ті картини. І хоча вона не є професійним художником, її внутрішній світ розкривається в цій творчості, звідсти й така назва. Музично як завжди я все зробив сам, зате в лірик-відео присутня чудова ритм-секція – прекрасна барабанщиця і один стильний басист. На зйомку відео ми витратили цілих сім хвилин свого часу і півтора дубля. І трек і обкладинка мені здаються вельми новорічними і теплими, тому я радий що так співпало – пісня до свят. І ще дещо «співпало»: дует з хасидом-раввіном Пінхасом Цинманом, який ми презентували 18 грудня. Розумію, що зазвичай ніхто так не робить – випускати ще один сингл з інтервалом в тиждень, але ми вчинили чисто інтуїтивно, такі вже ми завзяті й невгамовні «персонажі». Отож бажаю всім приємного перегляду/прослуховування, веселих і теплих свят, щоб вдома було затишно, а в душі натхненно! Почуємося в Новому році!» – як завжди інформативно розповів читачам «Нотаток» про новинку засновник «Ульмо Три».

До речі, згадану Костянтином дуетну роботу ви також можете віднайти у нашій добірці топ-50 українських пісень 2019 року за наступним посиланням.

Ульмо Три – Твій кольоровий світ
Apple Music
Google Play
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *