Ульмо Три – Це твоє літо
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Ульмо Три – Це твоє літо (Лірик-відео)

Формація «Ульмо Три» розжилася ще одним офіційним синглом своєї дискографії – піснею під назвою «Це твоє літо», яка не зважаючи на, здавалося б, зрозумілу тематику, приховує у собі подвійний сенс. За словами автора, вона навіть не про пору року, а про саме життя. За своєю формою це теплий та оптимістичний інді-трек, із відчутною мотиваційною ідеєю та запевненням щодо того, що не зважаючи на всі обставини, все у всіх буде добре.

«Життя цікава річ – ще місяць тому я збирався випускати зовсім інший, російськомовний трек, а пісні «Це твоє літо» ще не було навіть у проекті.Але вона взяла й написалася сама, дуже швидко. Це сталося на дачі, пообіді, я щось награвав на своїй старій, найпершій гітарі, раптом прийшла ця мелодія приспіву, вся така світла й легка, і стало зрозуміло що це має бути пісня про літо. А за півгодини прийшов і текст. Тож російськомовна пісня відклалася, а з «Літом» було очевидно, що треба поквапитися. Записав трек я самотужки, як і 95% всього «ульмотришного» матеріалу.

Ульмо Три – Це твоє літо

Люди з моєї фокус-групи відмітили, що це якесь нове Ульмо Три, інакший спів, ніби новий сезон розпочався. Я завжди любив такі feel-good пісні, незважаючи на весь свій «готизм». Це мій подарунок друзям і людству, спроба додати солодкого настрою, бо через всі ці глобальні проблеми й кризи ми залишилися без весни-2020, з літом ситуація вже краща, «только этого мало», як каже поет Арсеній Тарковський голосом сталкера в однойменному фільмі свого сина Андрія. Або як співала моя попередня група YouCrane – «Нам завжди буде мало». І дійсно це так, бо бажання безмежного щастя – абсолютно духовний інстинкт людини. Часто ми не там і не так його шукаємо, але рано чи пізно ми усі його таки знайдемо. Причому всі разом. Історія з коронавірусом показала як ми глобально та інтегрально пов’язані, вже не має кордонів і меж. Та й за великим рахунком «Це твоє літо» – не про пору року, а про наше перебування на цій Землі, в матеріальному світі. Що це час діяти, створювати, розвиватися, рости, отримувати досвід і здобувати собі своє щастя. Отож бажаю усім натхнення і файного літа!» – як завжди інформативно розповів про свою роботу читачам нашого сайту Костянтин Шелудько.

Додамо, що за бажання ви маєте можливість підтримати діяльність «Ульмо Три» – для цього достатньо придбати новинку «Це твоє літо» на будь-якій медіа-платформі за наведеним нижче лінком.

Ульмо Три – Це твоє літо
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *