Ульмо Три - Тебе вітає дно
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ульмо Три – Тебе вітає дно (Сингл)

Нова пісня інді-проєкту «Ульмо Три» під промовистою назвою «Тебе вітає дно» може видатися декому занадто темною чи навіть депресивною, а декому – навпаки, максимально наближеною до реальності з урахуванням прикрашення художніми образами. У будь-якому випадку, це цікава робота від Кості Шелудька та ко, з якою ми пропонуємо вам сьогодні познайомитися.

Ульмо Три - Тебе вітає дно

Ось що розповів «Нотаткам» про новинку засновник «Ульмо Три»:

«Ця пісня – про “кризу середнього віку”, про момент, коли людина починає усвідомлювати що вона, так само як і всі інші, теж втратить привабливість, а разом з ними – і впевненість у собі, і їй доведеться з розряду “зірок” цього світу перебратися в “непотріб”. Таким чином зламається її бундючність і з’явиться можливість для появи людяності. Ось такий меседж.

Щодо музичної складової – то цього разу в мене (Костянтина Шелудька) був соратник, і вельми бажаний – барабанщик Іван Зименко. З Іваном ми колись грали з Ламою – і це іноді трапляється і зараз, а ще я мав досвід запису його ударних – коли Ваня грав з “Без обмежень”, приблизно 10 років тому. Тож я давно хотів мати його звук в своїх піснях, і це вже бувало і от трапилось знов.

Барабани ми записували на Kaska Records, там незаглушене приміщення і в таких умовах при бажанні можна досягти звуку барабанів, схожого на той який робить легендарний саундпродюсер Стів Альбіні, і саме такого звуку хотів гурт Nirvana на альбомі In Utero, а до цього Альбіні робив культові альбоми для Pixies та PJ Harvey. А після Нірвани з ним захотіли працювати навіть Led Zeppelin. Стів Альбіні дуже цікавий персонаж, при всій своїй геніальності він не вважає себе саундпродюсером і відмовляється від роялті – тому втратив купу “нірванівських” грошей, але він про це не шкодує)

Отож спроба досягти звуку Стіва Альбіні і розповісти про це – це наш з Іваном триб’ют цьому принциповому рок-звукорежисеру».

Ульмо Три – Тебе вітає дно
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *