Ульмо Три - Сідай на березі річки
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ульмо Три – Сідай на березі річки (Сингл)

До вашої уваги нова пісня «Ульмо Три» під назвою «Сідай на березі річки» – робота, сповнена алегорій та образів, роздумів та поглядів.

Ось що розповів «Нотаткам» засновник «Ульмо Три» Костя Шелудько:

«Ця пісня про ситуації, в яких прaва людина тимчасово програє неправій більшості, але час таки ставить все на свої місця. Прикладом можуть бути стосунки таких людей як В. Чорновіл та Л. Лук’яненко з радянською системою. Але в самому тексті є ніби звертання до дівчини, тож ще можна сказати що «Річка» – це сучасний стислий переказ «Ярмарку марнославста» – про два підходи до життя: споживацький/екзистенційний.

Ульмо Три - Сідай на березі річки

Що ж до музичної складової – в гітарному рифі присутній невеличкий гуцульський мотив, і то є відвертий натяк/цитата на пісню Тараса Чубая «Із янголом на плечі» на слова І. Малковича. Вона – одна з моїх улюблених у «Плачу Єремії», тож я таким чином хотів би показати свою глибоку повагу, окрім того це мій особистий сантимент, бо колись ми ходили на концерти Т. Г. Чубая в Палац Україна і співали ці пісні в лісі під гітару.

Я навіть хотів спитати дозволу використовувати ці мотиви, і звернувся до єдиного спільного знайомого – першого гітариста “Гадів” Андрія Партики, бо і з «Плачем» він теж грав. Та пан Андрій сказав що це народні штуки, тож їх можна всім використовувати. Але я все ж таки хочу сказати, що то не моя ідея з гуцульськими вкрапленнями в гітарний риф, а вкрадена.

На записі знову присутні барабани мого шанованого соратника Івана Зименка – відверто кажучи, ми їх записали ще влітку в один день з попередніми двома синглами, тож я фактично просто випускаю пісні по мірі готовності. І по мірі відчуття, що їх час настав».

Ульмо Три – Сідай на березі річки
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *