Ульмо Три – Рідні в ритмі
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ульмо Три – Рідні в ритмі (EP)

«Рідні в ритмі» – свіжий шеститрековий ЕР проекту «Ульмо Три», який вкотре демонструє, що принаймні засновник формації Костя Шелудько знаходиться у чудовому музичному ритмі і тонусі. Зокрема за календарний рік після заснування гурту у його дискографії з’явився повноформатний альбом, попередній EP, сингл, лірик відео, кліп та живий live-сет. Тепер лише залишається з’ясувати, як там справи із рідними Кості.

«Робота над ЕР «Рідні в ритмі» почалася паралельно з підготовкою до дебютного концерту «Ульмо Три» в Caribbean Club Concert-Hall та знакова для гурту подія помітно вплинула на міні альбом. Змінилася назва, деякі тексти та додалася нова пісня. Всього 6 треків, не схожих між собою та на попередні пісні «Ульмо». У текстах до тематики духовних пошуків вперше додалася романтична інтимна лірика, а музично продовжується пошук шляху між інді та мейнстрімом: є і гітари, і електроніка, і літня легкість, і навіть готика. У плані концепції запису – це знову one man band, але наступний реліз хочеться і планується зробити вже з групою, бо виявилося, що ми гарний live-колектив», – прокоментував для «Нотаток» новинку засновник «Ульмо Три» Костя Шелудько.

Цікаво, що обкладинка – це ще одна данина Кості групі U2 та їхньому альбому Achtung Baby (той колаж надихав музиканта ще з дитинства).

Зауважимо, що ЕР-реліз «Рідні в ритмі» вже доступний для вільного ознайомлення у мережі, а також для купівлі на Google Play та iTunes за символічні кошти.

Ульмо Три – Рідні в ритмі

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *