Ульмо Три – Пісні для неї
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ульмо Три – Пісні для неї (Альбом)

«Пісні для неї» – символічна крапка наприкінці одного з розділів оповідання під назвою «Ульмо Три», своєрідний підсумок та згадка важливих моментів минулого. Це новий альбом інді-проекту, що вмістив у себе десять треків, які засновник формації Костя Шелудько присвятив усім закоханим, романтикам, та прекрасній половині людства в цілому.

«Назва «Пісні для неї» логічно виплила з тематики усіх попередніх «Ульмотришних» композицій за минулий рік. Крім того, у ній є деяке наслідування і данина поваги великим сонетистам минулого, таким як Данте, Петрарка, Ронсар і Шекспір. Для цих митців піднесеного духу почуття стали чимось божественно-вічним, неймовірно світлим і чистим, повним властивості віддачі, з мінімальною часткою егоїзму, навіть трагізм був романтичним і красивим. І хоча зараз інші часи, людська душа влаштована так само, нічого не змінилося, тож і ми всі здатні на дещо подібне.

Я ніяк не планував і не очікував, що в творчості «Ульмо Три» почнеться така тематика, все це прийшло якось поза моїм бажанням. Я не збираюся лінійно і штучно експлуатувати інтимну лірику, але поки воно було – вирішив повністю цьому піддатися і віддатися, так і з’явився цей альбом.

Відверто кажучи, думав що він буде вельми попсовим – не без цього звичайно, але загалом це знову альтернативний і незалежний «Ульмо». Мрійливий і психоделічний. З красиво брудними барабанами і приємно ріжучими вухо гітарами. Здебільшого знову зіграв і записав все сам, але частково до лонгплею причетні і чудові музико- та звуко-митці з мого оточення, і мені дуже приємно це усвідомлювати та чути їх роботу на альбомі.

Планувалося, що буде 11 «пісень для неї», але в останній момент, вже після здачі матеріалу лейблу і айтюнзу, я відчув що одна з них аж надто готична, тому її прибрали до похмуріших часів. Тож маємо 10 треків для закоханих, романтиків і прекрасних дівчат, дівиць, жінок і бабусь (бо вони теж колись розбивали серця своїм парубкам). А ще для для татуйованих психоделічних сучасних альтернативщиків також», – як завжди змістовно розповів нашому сайту про деталі свого релізу лідер «Ульмо Три».

Наразі «Пісні для неї» від «Ульмо Три» можна не тільки послухати у мережі, але й офіційно придбати практично на всіх цифрових платформах, підтримавши тим самим майбутній розвиток формації.

Ульмо Три – Пісні для неї
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *