Ульмо Три – Ніби ти ангел
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Ульмо Три – Ніби ти ангел (Сингл)

Маємо для вас чуттєву та повітряно-легку композицію формації «Ульмо Три» під назвою «Ніби ти ангел», яка допоможе почати новий робочий тиждень із правильним настроєм.

Новинку видано на лейблі «УМИГ мьюзік». «Ніжна та п’янка прем’єра від гурту «Ульмо Три»! Запаморочлива чуттєвість композиції змусить і Вас розправити крила і легко здійнятися увись до хмар, зітканих із справжніх почуттів та щирих емоцій. А яскрава палітра розфарбовує своїми барвами навколишній світ і все стане інакшим», – йдеться у прес-релізі до композиції.

Ульмо Три – Ніби ти ангел

«Як і попередня пісня «Це твоє літо», «Ангел» написався сам, дуже неочікувано і випадково, навіть взагалі унікально. Людям часто приходять пісні уві сні, так було й цього разу, але то був не солодкий сон, а жахливий – кошмар. Мені наснилося, що всі мої знайомі музиканти на якійсь студії працюють над цим треком, але нібито без мене, і для співачки Alyosha. І поки я там намагався вирішити як це ж так, то запам’ятав мелодію приспіву, акорди, партії бек-вокалів. А коли прокинувся – зрозумів що все ок, це моя пісня, ніхто в мене її не забирає. О пів на третю ночі, одразу записав на диктофон все що запам’ятав, і думав вже йти спати далі, але одразу ж написався й текст. Тож зранку я мав нову пісню.

Вона мені дуже нагадувала якусь з композицій Lama – сумна, красива і про ангелів та сни, тож і по аранжуванню як ніколи помітно що я довго співпрацював з цією співачкою. А місцями взагалі чутні цитати з її треків та Depeche Mode, зізнаюся і навіть не соромлюся. Ось так сон жахів може подарувати одну з найкрасивіших пісень «Ульмо Три». Вдячний долі за такі пригоди. А всім бажаю приємного прослуховування і постійної присутності Ангела-хранителя поруч. Let’s Rock!» – поділився з читачами «Нотаток» Костя Шелудько.

Додамо, що трек «Ніби ти ангел» вже зараз можна придбати на всіх популярних медіа-майданчиках.

Ульмо Три – Ніби ти ангел
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *