Ульмо Три – Не спати
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ульмо Три – Не спати (Сингл)

Поцілунок з Наталею Дзеньків (вона ж Lama) надихає? Після ролі головного героя нового кліпу гурту Lama, його гіперактивний гітарист Костя Шелудько не забуває і про свою власну інді-формацію «Ульмо Три», підтвердженням чому стала прем’єра нової композиції «Не спати». Загалом, останнім часом, Костя з іншими музикантами Ulmo ґрунтовно взялися за розвиток свого дітища: на сьогоднішній день дискографія «Ульмо Три» нараховує альбом, ЕР, кліп, декілька окремих синглів, а також проект може похизуватися трансформацією з проекту однієї людини у повноскладовий музичний колектив, який нещодавно гучно і успішно дебютував на сцені столичного Caribbean Club.

«Нова композиція «Ульмо Три» носить назву «Не спати»! Вона потрапить до нашого майбутнього міні-альбому, який особисто мені дуже хочеться назвати Spring EP, не зважаючи на те, що його офіційна прем’єра відбудеться у червні. Бо літо приходить і йде, а ЕР залишається. Слово Spring має чимало гарних значень, але поки навколо нас всіх весна, ми можемо взагалі не лягати спати! Палаймо!» – коментує новинку засновник «Ульмо Три».

Також зауважимо, що 26 травня «Ульмо Три» побореться, якщо можна застосовувати таке слово у даній ситуації, зі своїми друзями та колегами по цеху за премію APPS Music & SZIGET: Awards. Окрім Кості та компанії, на сцену клубу «Атлас» також вийдуть YUKO, гурт [О], CODÂNE, Siberian Sun та інші представники номінації Young. Не пропустіть яскраву музичну подію!

Українська музика: Ульмо Три – Не спати

Ульмо Три у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *