Ульмо Три – Миле диво
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Ульмо Три – Миле диво (Сингл)

До вашої уваги музична історія про те, як миттєве натхнення може без затримок трансформуватися в інтимну лірику, або ж як рідні місця здатні неочікувано омити прохолодною водою зі спогадів та натхнення. Як ви вже зрозуміли, представляємо вашій увазі новий сингл «Миле диво» від «Ульмо Три».

«Фішка нової пісні «Миле диво» в тому, що ще тиждень тому її не було навіть у проекті, я ніяк її не планував. Але минулими вихідними я поїхав на дачу навідати батьків, пиляв дрова і все таке, а надвечір тато виніс мені мою першу гітару, з якою я колись пішов у музичну школу. На ній і зараз важко грати, як я вигрібав у дитинстві – невідомо. Сидів собі один у садочку і раптом придумав основний риф цього треку. За пару днів прийшов текст і стало зрозуміло, що це буде наступний сингл «Ульмо», і що треба знову використати на обкладинку цей мій листочок, цього разу у жовто-блакитних кольорах, встигнувши презентувати її на День Києва, аби ще раз утнути «пісню до свята».

Що ж до самої композиції – тема знову та сама: почуття і переживання, інтимна лірика, коротше кажучи. Але цього разу відтінки відмінні від попередніх пісень – журба, безнадія, розпач і біль. Для мене це вельми особлива і особиста пісня, і приємно що вона вийшла неочікувано вдалою, навіть Наталя Дзеньків похвалила мене за приспів :) Отож наразі це найсумніша і найбільш швидко написана пісня. Найшвидше записана – «У вічному танці», але вона писалася довше. А тут – такий неочікуваний для мене журливий подарунок від мого натхнення. Без тіні немає світла, а без туги – радості і задоволення. Тож хай нам всім розкриється життя у всій його красі і палітрі кольорів, а ми винесемо з цього дорогоцінний і неповторний досвід! Амінь! З Днем Києва і початком літа!» – привітав усіх новою роботою засновник «Ульмо Три» Костянтин Шелудько.

До слова, Костя не просто так згадав Наталю Дзеньків у своєму коментарі для нашого сайту, адже постійно співпрацює з нею у якості гітариста гурту LAMA.

Також додамо, що зовсім нещодавно минув рік з моменту живої презентації концертного складу «Ульмо Три» у столичному Caribbean Club. І саме завдяки нагадуванню соціальної мережі про цю подію, музиканти надихнулися на новий осінній виступ у столиці. Підготовку вже розпочато, тож слідкуйте за подальшими анонсами!

Ульмо Три – Миле диво
Ульмо Три y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *