Ульмо Три - Лети
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Ульмо Три – Лети (Сингл)

Столичний інді-гурт «Ульмо Три» презентував новий сингл «Лети». Трек вийшов 21 жовтня на лейблі Violet Music. Попередньо прем’єра відбулася на кількох українських радіостанціях та на YouTube-каналі «Ульмо Три».

Пісня присвячується усім українкам, які через воєнні дії були змушені полишити рідні домівки та рятуватися закордоном, ставати біженцями, або шукати свого щастя якимось іншим чином.

Ульмо Три - Лети

Трохи прямої мови від лідера проєкту «Ульмо Три» Костянтина Шелудька:

«”Лети” написалася влітку, випадково, і за 5 хвилин. Я готувався до виступу на концерті на честь Дня народження Пола МакКартні, вдома грав на акустичній гітарі його Yesterday, але через те що в цій пісні використовується незвичайний гітарний стрій, я брав іноді не ті акорди і таким чином виник куплет пісні “Лети”, а за ним одразу приїхав і приспів.

Для того щоб не забути нову ідею я вирішив одразу записати якусь просту демо-версію, і поки вмикав комп’ютер і підключав гітару то придумався ще й текст – якось все одразу. Так як це був місяць червень, то така пісня здалася мені геть “не на часі”, і я вирішив відкласти її до якихось кращих часів, мовляв “для синглу не підходить, занадто субтильна, можливо колись і увійде в альбом, і то – буде там останньою”.

Але ось минуло три місяці, настав жовтень – красива осінь – і з’явилося чітке відчуття що треба здихатися цієї пісні, випустити її на свободу. Тож я відкрив той демо-проєкт, доробив його, і вийшов такий красивий легкий і атмосферний трек. А потім я почув відгуки про пісню, виявилося що ця тема близька наразі багатьом – і тим хто поїхав з України, і тим хто сумує за тими хто поїхав».

Нова пісня «Ульмо Три» під назвою «Лети» вже доступна на всіх музичних цифрових сервісах.

Ульмо Три – Лети
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *