Ульмо Три – Душі наші удвох
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Ульмо Три – Душі наші удвох (Сингл)

«Душі наші удвох» – нова пісня проекту «Ульмо Три», яку фронтмен формації охарактеризував як красивий і достатньо потужний бойовик. Але, звісно ж, цей бойовик створено із дотриманням усіх базових стилістичних особливостей звучання «Ульмо Три».

«Цей трек як завжди я написав/заспівав/на-всьому-зіграв/записав/звів/змастерив власноруч, по класичній ульмотришній концепції. Музично вийшло щось середнє між «Electric Feel» MGMT і «Красно-жёлтые дни» Цоя. Фото на обкладинці «випадкове» – це руїна КП ДАІ, що на виїзді з Києва по старій обухівській трасі. Картинку можна трактувати так: коли людина потрапляє в стан “потоку”, резонує з навколишнім світом, тоді вона відчуває натхнення, прокидається інтуїція, починає «щастити» і ми здатні робити прекрасні речі, бути співтворцями реальності.

Пісня про той зв’язок, який є у всіх живих істот між собою, з матінкою-природою і з Тим Хто створив цей Всесвіт. А також про те як близькі та рідні люди відчувають одне одного на відстані, навіть не маючи можливості побачитися і почутися. І це єднання – таке… визначальне, довше за наші життя, й воно залишиться після того як матеріальний світ просто вибухне і зникне, щоби після цього все почалося знов. А поки що ми всі приречені на різні пригоди, аби розвиватися і ставати кращими, аж поки масово не досягнемо стану Нірвани, тоді вже прийде Месія, і ми побачимо все по-іншому. Це неминуче, і це чудовий факт. Тож бажаю усім натхнення і драйву) Будьмо!» – розповів засновник «Ульмо Три» Костя Шелудько.

Реліз видано на леблі «УМІГ Мьюзік».

Ульмо Три – Душі наші удвох

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *