Ульмо Три – Дівчина з Коломиї
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ульмо Три – Дівчина з Коломиї (Cover)

Музична формація «Ульмо Три» представила на розсуд меломанів своє бачення пісні «Дівчина з Коломиї» авторства «Братів Гадюкіних».

«Наприкінці минулого літа мені запропонували на декілька концертів замінити штатного гітариста «Гадів» Андрія Кудасова, бо в нього був тур з його власним проектом «Джанкой Бразерс». Я з радістю погодився, адже це була велика честь для мене – поспівпрацювати с легендарними «Братами Гадюкіними», на піснях яких я виховувався. І так як на концертах саме гітарист виконував «Дівчину з Коломиї», то «отці» спитали чи знаю я цю пісню. Авжеж я знав. Тож декілька разів співав її на виступах, тому й попросив їхнього офіційного благословення зробити кавер у виконанні «Ульмо Три». Під натхнення від співпраці з «Гадами» і від перегляду фільму «Вусатий фанк» і народилося це аранжування. Крім того, в мене давно була ідея записати спільний трек із сусідом-саксофоністом Денисом Коротєєвим, тож я сказав йому «зіграй що хочеш/відчуваєш», він сам вдома зіграв/записав за 5 хвилин, надіслав мені і все стало ідеально :)

Цікаво що пісні «Гадів» й досі переспівують, хоча минуло вже 25-30 років з моменту їх виходу. Я питався про різні момени під час репетицій, і зрозумів що тоді вони творили це взагалі не так як це роблять сучасні «рокери». Ніяких думок про радіо-формат і т.д., чиста і чесна творчість заради кайфу. Тому й зараз ці пісні живуть. А треки сучасних артистів через свою штучність живуть 3 місяці, і це ганьба. Сподіваюся нове юне покоління митців продовжить цю естетичну естафету, і ми не дамо нашій культурі загнутися і спаплюжитися. Амінь і хай живе рок-н-рол!» – розповів читачам «Нотаток» засновник «Ульмо Три» Костянтин Шелудько.

Наразі оновлена «Дівчина з Коломиї» вже є доступною на популярних музичних платформах.

Ульмо Три – Дівчина з Коломиї
Слухати чи придбати

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *