Ulmo Tree – Усі в гори
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Ulmo Tree – Усі в гори! (Кліп)

Новий міні-альбом від Кості Шелудько та його проекту Ulmo Tree не залишився без візуальної підтримки, адже на одну з його пісень було відзнято осінній за настроєм ролик, при чому із позначкою official video. Відтак, сьогодні ми пропонуємо і вам познайомитися з цією відеороботою під подвійною назвою – «Усі в гори!», або ж «Не диско хіт».

«Кліп на «Усі в гори!» знімав і ставив Роман Івасик, з яким ми дуже давно і чудово розуміємося, він, до речі, також має свій власний гурт – «Буття». Ну і, звичайно, в мене була фокус-група з декількох близьких людей і музичних друзів, але я не забував, що мій режим «людина-гурт» все ж таки передбачає, у першу чергу, самостійну відповідальність», – ділиться з читачами «Нотаток» засновник Ulmo Tree.

Цікаво, що у пісні «Усі в гори!», як і у більшості композицій свіжого міні-альбому Ulmo Tree, немає чітко вираженого приспіву. Цей факт автор пояснює своїм підходом до написання музики, в основі якого лежать джем-сейшени та прагнення створити повноцінну роботу з імпровізаційних демо. «У момент написання пісні я прагнув одразу ж зробити її «сиру» демо-версію на комп’ютері, а вже потім, за тиждень-другий, повернутися до зробленого і спробувати підвести все це до якогось більш-менш чіткого вигляду. Напевно саме тому якісь приспіви є лише в двох треках ЕР – «Це тобі» і «Тонкий світ». Мене це не лякає, адже в піснях Personal Jesus «Депешів» чи «День народження» від «ВВ» їх також немає – там все як приспів», – підсумував виконавець.

Ульмо Три – Усі в гори! (Не диско хіт)

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *