Ulmo Tree – ULMOTREEEP
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Ulmo Tree – ULMOTREEEP (EP)

Як ми вже розповідали читачам, плацдарм у вигляді дебютного повноформатного альбому Ulmo Tree фактично дав старт публічній діяльності проекту Костянтина Шелудько, знаного за виступами із YouCrane, Мачете та Ламою. І наразі сольний творчий політ музиканта перетнув ще один значимий кордон, адже днями світ побачив його новий п’ятитрековий міні-альбом ULMOTREEEP, який автор називає «джемом із самим собою».

«Півроку життя – це теж певний період, особливо після виходу дебютного альбому. Весь цей час я продовжував співпрацювати з декількома чудовими артистками, іноді бачився з тими, з ким робив музику раніше у рамках попередніх проектів. Зокрема, ми чудово спілкувалися з Сергієм Танчинцем з гурту «Без Обмежень» – перетиналися на декількох літніх фестах на західній Україні. Коли вони виконували на біс «Без неї ніяк», яку ми разом продюсували, я радів і пишався своєю причетністю до чогось такого значущого. Саме літо і друзі-музиканти надихнули мене на створення дечого більш яскравого і відкритого в плані звуку, аніж «зимовий» за звучанням LP. Музично на цьому міні-альбомі Ulmo Tree – це все ще 1-man-band, але на візуальному рівні це вже співпраця. Наприклад, співпраця з фотографом Юрієм Лобачем, який робив сети для «Ульмо Три» і «Білої Вежі», а взагалі працює у жанрах еротики та подорожей», – коментує для «Нотаток» новинку Костя Шелудько.

Автор також зауважив, що найближчим часом «Ульмо Три» має виплисти на поверхню ще більше і презентувати музику з двох релізів наживо, вже у режимі гурту (дуету або тріо). Слідкуйте за новинами!

Українська музика: Ulmo Tree – ULMOTREEEP

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *