Ульмо Три – У вічному танці
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Ульмо Три – У вічному танці (Сингл)

Оскільки у своїх попередніх музичних релізах кияни з інді-гурту «Ульмо Три» стверджували, що вони «не звідси», а з «тонкого світу», то прихід весни у розрізі романтичних настроїв вони відчувають значно раніше за інших. Тим паче, вже за тиждень календар повідомить про День усіх закоханих, до якого, власне, і вирішили приурочити прем`єру своєї нової закохано-весняної пісні «У вічному танці» музиканти. Презентація композиції у мережі та на радіо відбулася сьогодні, 07.02.2019.

За словами учасників Ulmo Tree, згадану новинку вони присвячують усім закоханим парам. «Ця пісня дуже швидко написалася та записалася, фактично за якихось шість годин. Від нічого до фіналу минуло всього два дні по три години робочого часу. Це було як ніколи хутко, тому «У вічному танці» – однозначно найшвидший трек у моїй кар`єрі», – розповів лідер гурту Костянтин Шелудько.

«Спеціально до Дня Святого Валентина. Кохаймо!» – закликав він усіх слухачів.

Додамо, що наразі свіжий трек можна вільно послухати у мережі, або ж придбати на спеціалізованих медіа-майданчиках, скориставшися нищевказаними посиланнями.

Google Play
iTunes

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *