Ulmo Tree – Серце
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Ulmo Tree – Серце / Диво надійде (Сингл)

«Серце», або «Диво надійде» – це дві альтернативні назви нового синглу інді-проекту Ulmo Tree, заснованого Костею Шелудько (гітарист гурту Lama, фронтмен вже не існуючої команди YouCrane). За словами автора, хоча ця пісня і була написана у період роботи над нещодавно оприлюдненим ЕР-релізом, з огляду на її контрастність по відношенню до усього іншого пісенного матеріалу, він вирішив відкласти прем’єру даного треку на зиму. Цікаво, що саме з цією роботою Костя подумував взяти участь у національному відборі на Євробачення-2018, зібрати для вокального номеру команду друзів-супермитців і, як то кажуть, «засвітитися». І хоча зрештою цього не сталося, до Португалії музикант таки поїхав – зніматися у новому кліпі Лами під Лісабоном, близь лісу й океану. Більш предметно про кліп Наталі Дзеньків і ко ми, звісно ж, поговоримо вже безпосередньо у момент його прем’єри.

«Ця пісня прийшла до мене влітку і я дуже зрадів тому, що вона з одного боку така фолкова, а з іншого – психоделічно-безприспівна. У ній під словом «серце» я мав на увазі символічний центр особистості людини, а «дивом» я охрестив Слово, тобто певну корисну інформацію. Ця пісня про відчуття наближення часів, коли ми всі порозуміємося, про те, наскільки важливе Слово в нашому житті. Саме воно робить людину творцем, завдяки йому ми змогли пояснити одне одному купу складних концепцій, яких не було в навколишньому світі, але які були в нашому серці. Слово перетворює емоції на творчу енергію. Мова вивела нас з печер і створила космічні кораблі, гітари і мобільні телефони. Перетворила із звірів у напів-богів, які можуть своїми силами покращити власну долю», – розповів читачам «Нотаток» засновник Ulmo Tree.

Що стосується подальших творчих планів Кості і його проекту, то тут нам знову слід повернутися до згаданого на початку кліпу Лами. Учасники Ulmo Tree так надихнулися тими зйомками, що по поверненню до столиці і собі вирішили зняти відео, яке вже практично готове до презентації. Тож поки обидва кліпи допрацьовуються, пісня «Серце» («Диво надійде») вже завантажилася на потрібні ресурси і її вже можна послухати і придбати.

Ulmo Tree – Серце / Диво надійде

Google Play
Spotify


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *