Ulmo Tree – Ульмо Три
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ulmo Tree – Ульмо Три (Альбом)

Інколи буває так, що працюючи над своїм музичним дітищем, автор часом може спостерігати його гіперактивний розвиток та навіть подальший вихід зі встановлених власноруч меж. Саме так сталося з новим пісенним матеріалом Костянтина Шелудько – робота над новим альбомом його проекту YouCrane під назвою «Ульмо» трансформувалася у цілком окрему музичну формацію Ulmo Tree із одинадцятьма свіжими композиціями дебютної платівки. За словами музиканта, на створення релізу «Ульмо Три» його надихнули сучасні дрім-попові та психоделічні команди на зразок Motorama, Wild Nothing, Holy Wave, King Gizzard and the Wizzard Lizzard та інших, а також музичні кумири дитинства.

«Мені дуже хотілося втілити давню мрію та записати альбом самостійно як мої герої – Пол МакКартні, Дейв Грол та Ленні Кравіц. Хоча на початку роботи я думав що «Ульмо» – це буде новий альбом або програма моєї «колишньої» групи, втім написаний матеріал поступово перетворився на групу «Ульмо Три», ставши всім тим, чим раніше для мене була група YouCrane. Це неймовірно, коли ти зараз маєш можливість робити все наче в дитинстві: з неприхованим захопленням здійснювати перші музичні спроби, але вже користуючись сьогоднішнім досвідом. Також моєю метою було використовувати тільки підручні девайси, на всьому зіграти самому, максимально вкласти енергію, хай десь і не надто професійно», – зі скромністю розповів «Нотаткам» Костянтин Шелудько.

Додамо, що вже незабаром усі охочі матимуть змогу дізнатися ще більше фактів про новостворений Ulmo Tree, долю гурту YouCrane, та іншу цікаву інформацію у нашому інтерв’ю із засновником цих проектів Костянтином Шелудько. Слідкуйте за новинами!

Українська музика: Ulmo Tree – Ульмо Три

Придбати
Завантажити в архіві


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *