Ульмо Три – Дивна бейбі
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Ульмо Три – Дивна бейбі (Сингл)

Друзі, сьогодні ми з радістю презентуємо ще одну романтичну і «майже весняну» новинку від «Ульмо Три» під назвою «Дивна бейбі», яка, на думку її автора, може стати чудовим саундтреком для пропозиції руки і серця. Отже, пропонуємо до вашої уваги «подарунок для всіх закоханих»!

«Новий трек від «Ульмо Три» називається «Дивна бейбі». Мені й досі пишуться романтичні пісні, цього разу взагалі вже якась весільна вийшла. Я нічого спеціально для цього не роблю, просто йду за своєю космічною Музою. Я думаю, що так не триватиме вічно, тож наразі просто насолоджуюсь моментом. Знову думав випустити пісню чітко на свято, але сталося так, що лейбл зробив реліз 11-го лютого, а я всім сказав, що трек вийшов вже 21-го. Тож цього разу пісня буде одразу до двох свят – (пре)постфактум до Дня закоханих, та заздалегідь до свята весни, адже композиція явно для прекрасної половини. Тематика, власне, така: Виходь за мене!

Музично, здається, тут я піддався впливу двох своїх улюблених альбомів «ОЕ», які заслухав свого часу – «Суперсиметрія» та «Глорія». Пісня дійсно романтична, весняна і з такою латино-ноткою в ритмі, тож можна танцювати брудні танці та похитувати бедрами», – поділився з читачами «Нотаток» Костя Шелудько.

Сама композиція «Дивна бейбі» вже доступна для ознайомлення і купівлі на більшості популярних медіа-майданчиках, тому, якщо ви бажаєте підтримати діяльність «Ульмо Три», скористайтеся наведеним нижче посиланням.

Ульмо Три – Дивна бейбі
Придбати трек
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *