Ульмо Три – Дихаєм разом
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Ульмо Три – Дихаєм разом (Лірик-відео)

«Дихаєм разом» – нова пісня від інді-гурту «Ульмо Три» про велике натхнення, яка так само натхненно чекала влучного часу задля свого оприлюднення. А чекати, до слова, їй довелося немало.

«Ця нова пісня відрізняється від усіх інших пісень «Ульмо Три» тим, що вона… не нова. Є такі треки, що довго чекають свого виходу, і хоча я більше люблю свіжі ідеї, музику куплету я взяв з пісні, яку ми грали ще в 15 років, а слова туди придумалися лише нещодавно. Тобто це останнє ехо для мене від гурту YouCrane, який мені всі все ще згадують, і навіть роялті приходять. Із записом теж були свої пригоди: спочатку ударні зіграв Олексій Бережний, бо то ще були часи попередньої групи, а тепер він з «Без Обмежень». Потім YouCrane не стало і принциповий я покликав переписати барабани Івана Зименка, який на той час грав з тими ж таки «Без Обмежень». Врешті я вирішив, що це має бути виключно мій сольний альбом і зіграв партію сам. На все це пішло десь півроку, в альбом трек не потрапив, аранжування я повністю переробив, тому жодна з тих трьох сесій запису ударних тут не знадобилася. Відеоряд я зняв на телефон теж вже півтора роки тому, але слова для лірик-відео йшли довго. Але нарешті все зійшлося, ця пісня нарешті побачила світ, я дуже за неї і за себе радію. Вона увійде до нового ЕР від «Ульмо Три», реліз якого планується на травень-червень», – ділиться з читачами «Нотаток» Костя Шелудько, засновник і вокаліст Ulmo Tree.

За словами музиканта, у згаданому ЕР буде п’ять пісень, і «Дихаєм разом» стане справжнім екватором цього міні-альбому. «Перші 2 пісні продемонструють більш попсово-електронну сторону «Ульмо», а останні – альтернативно-живу, і ці треки вже свіжі-пресвіжі. Наразі ЕР зводиться і мастериться, щось вже готове, щось в процесі, але ми не поспішаємо, і головні сили і увага віддані підготовці до дебютного виступу «Ульмо Три», – додає Костя.

Користуючись нагодою, Костя та інші музиканти формації запрошують усіх охочих відвідати перший лайв-виступ «Ульмо Три», який відбудеться 28 квітня в Caribbean Club у потрійному форматі разом з Тері Фао та Atlantic Wiz. Деталі тут.

Українська музика: Ульмо Три – Дихаєм разом

Квитки на концерт
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Ірина says:

    Не знала раніше про цей гурт! Звучить не пагано!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *