Ульмо Три – Біла діва
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Ульмо Три – Біла діва (Сингл)

Кияни з «Ульмо Три» презентували у мережі чуттєву новинку «Біла діва», присвячену, з огляду на нещодавнє свято весни, усій прекрасній половині людства.

Цікаво, що образ дівчини з композиції є не зовсім-то і вигаданим. «Так, дійсно, на появу пісні мене надихнула реальна людина – одна молода дівчина-культуролог з міста Лубни. Власне, як і на попередні два сингли «Моя крихітко» і «У вічному танці». Народилася пісня за одну годину, вночі, після перегляду фільму Deadman Джармуша. Мені сподобалася гітара Ніла Янга в саундтреку до фільму, тому в «Білій діві» схожий звук. Але сама пісня мрійлива і романтична, ніяких мерців :) Ну і я її хотів подарувати всім жінкам до 8 березня, бо в кожного з нас є своя Біла діва», – прокоментував для «Нотаток» новинку засновник «Ульмо Три» Костя Шелудько.

Колись ми вже розповідали читачам нашого сайту про майже випадкову зустріч двох давніх знайомих – Кості Шелудько та Олексія Шманьова (Karna, Entree), під час якої хлопці вирішили записати спільну пісню. Так от, справа рушила і роботу наразі вже розпочато! Слідкуйте за наступними анонсами і не пропустіть реліз дуетної композиції, адже, за словами музикантів, «пісня буде класна»!

Ульмо Три – Біла діва
Ulmo Tree y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *