Uлія Лорd - Ти Можеш Торкнутись Мене Язиком
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Uлія Лорd – Ти Можеш Торкнутись Мене Язиком (Кліп)

Українська співачка Юлія Лорд презентувала свій новий, дещо провокативний кліп на пісню з не менш інтимною назвою “Ти можеш торкнутись мене язиком“. Композиція, що увійшла в останній студійний альбом співачки, що побачив світ минулої зими, якнайкраще підійшла для візуалізації одного цікавого випадку, що мав місце на концерті виконавиці. За словами Юлії, щирі і подекуди навіть відверті зізнання фанатів на плакатах і банерах її вже майже не дивують, проте дівчина, що зірвала з себе одяг в пориві музичного екстазу посеред натовпу людей під сценою – це дійсно щось нове і потужне. Саме тому було вирішенно зберегти цей випадок не тільки у спогадах, а і у новій відеороботі.

Музиканти влаштували справжній кастинг на роль головної героїні кліпу, в якому прийняли участь велика кількість гарних дівчат. З-поміж них і було обрано найсміливішу і найпривабливішу, яка, в результаті, зуміла втілити і передати глядачу той самий стан музичної ейфорії, який був присутній у дівчини-першоджерела.

Як зазначала сама Юлія з приводу композиції: “В пісні закладена алегорія інколи недосяжності порозуміння між закоханими. Але кого цікавлять алегорії, коли у кожного своя інтерпритація – свій особливий секс з музикою”.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *