Uлія Лорd – Літаю
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Uлія Лорd – Літаю (Кліп)

Знана вітчизняна співачка Uлія Лорd презентувала новий мінімалістичний відеокліп до своєї пісні «Літаю», яка була оприлюднена окремим інтернет-синглом трохи менше року тому. Над свіжим роликом виконавиця працювала спільно з Віктором Придуваловим, який займався постпродакшном, та оператором Анрі Мосюковським. Додамо, що Віктор колись вже співпрацював із Юлією над першими роботами її відеографії.

Як зазначила Uлія Лорd, мінімалістична концепція відео «Літаю», час та місце зйомок були обрані не випадково, адже знімальна група мала на меті максимально розкрити глядачу головну ідею роботи, що демонструє, як не зважаючи абсолютно ні на що і ні на які перепони та обставини втілюються в життя найтаємніші мрії людей про мир та любов. Свій новий твір співачка назвала «музикою весни».

Нагадаємо, що попередній ролик Юлії, кліп на пісню «Єдина», співачка спродюсувала та відзняла власноруч. Зйомки відбувалися на передовій зони АТО, у місці тодішньої дислокації батальйону «Айдар». Переглянути кліп та дізнатися про нього трохи більше ви завжди можете на нашому сайті за наступним посиланням.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *