Uлія Лорd – Літаю
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Uлія Лорd – Літаю (Сингл)

«А я літаю з тобою, між небом і між війною. Де ми є?» – співає в своїй новій чуттєвій композиції відома українська виконавиця Uлія Лорd. Пісню під назвою «Літаю» співачка присвятила нашим мужнім військовим, яких безмірно сильно чекають вдома, та їхнім сім’ям, члени яких постійно хвилюються і нервують з приводу долі своїх рідних воїнів. Родичі українських вояків неодноразово розповідали журналістам, що їхнє занепокоєння поширюється не тільки на близьких, а й на кожного незнайомого військовослужбовця, кожну роту та військову частину, що боронять нашу державність.

Юлія Лорд зазначала, що новітня війна на сході України не могла оминути ні одного громадянина, торкнувшись в різних ступенях кожного українця. Більше того, торкнулася вона і сучасного мистецтва у всіх його проявах, адже митці, чи то скульптори, чи кіношники, чи музиканти часто-густо втілюють у творчості свої думки, емоції та хвилювання.

«У кожного з нас всередині щось назавжди перевернулося. Ми стали гостріше відчувати одне одного та усвідомлювати цінність речей, які раніше здавалися цілком очевидними і банальними, такими, які апріорі завжди будуть належати нам. Не знаючи, що таке війна, ми навіть не усвідомлювали, на що дійсно здатні. Ми стали обачнішими – тепер найменша добра звістка сприймається зі всією щирістю серця, всі розмови стали відвертішими, а відносини пристраснішими, адже на дурниці може не стати часу», – розповіла співачка.

Своєю новою композицією «Літаю» вона намагалася зобразити, як навіть за найважчих обставин, незважаючи ні на що, люди продовжують любити, жити та літати немов птахи.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *