Uлія Лорd - Єдина
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Uлія Лорd – Єдина (Кліп)

«По суті, це зізнання в коханні нашій прекрасній Україні», – прокоментувала свій новий кліп на пісню «Єдина» відома українська співачка Юлія Лорд. У ньому виконавиця вперше виступила у ролі режисера та оператора, а змонтувати саме відео Юлії допомогли її друзі.
Це відео є по-справжньому особливим для музикантки, адже воно було відзнято на передовій у зоні АТО. Uлія Лорd присвячує його всім патріотам України, які боряться за нашу державність та краще майбутнє країни, починаючи з часів Майданівської революції й закінчуючи сьогоднішніми подіями на сході нашої держави.

Два дні співачка знаходилась у місці дислокації батальйону «Айдар», куди вона поїхала з чіткою метою показати українцям обличчя людей, котрі роблять конкретні й справжні речі на фронті. «Для того щоб зрозуміти, що таке війна, достатньо просто побачити обличчя цих людей. Я дякую всім, хто брав участь у зйомках і всім моїм друзям за допомогу», – зазначила вона.

«У батальйоні я зустріла просто неймовірних людей з надпотужним потенціалом… І зараз вони на справжній війні. Дівчата, випускниці Інституту міжнародних відносин, досконало володіють зброєю на одному рівні з досвідченими військовими зі стажем, музикант керує взводом… Вперше в «Айдар» я потрапила під час туру Олени Мозгової на День Незалежності і повернулась у батальйон знімати відео, бо хотіла поділитись з іншими тим, що побачила сама», – прокоментувала свій новий кліп Юлія Лорд.

Першими побачити свіже відео виконавиці мали змогу глядачі телеканалу «1+1», на якому в рамках шоу «Сніданок з «1+1» і відбулась презентація кліпу.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *