ULIANA ROYCE – Sayounara
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ULIANA ROYCE – Sayounara (Кліп)

Музичний жанр, що сколихнув весь світ, – K-pop – дістався до українського шоу-бізнесу! В Україні цей напрям взяла на себе сміливість розвивати 18-річна співачка і популярний блогер Uliana Royce.

«Разом з талановитим саунд-продюсером і популярним артистом Артемом Пивоваровим ми зробили стильний драйвовий трек. Він став наслідком мого творчого пошуку, захоплення мудрістю східних країн і знайомства з K-pop-рухом. В результаті вийшла полікультурна композиція, яка поєднала японські, корейські і українські музичні настрої », – каже Uliana Royce.

«Uliana Royce – це талановита співачка, яка додала нові фарби в український шоу-бізнес, почавши нову еру в музиці. Ми разом з Pivovarov Production будемо в цьому їй активно допомагати», – додав автор синглу Артем Пивоваров.

Разом з піснею артистка презентувала кліп. Це історія в японо-корейській стилістиці, дія якої відбуваються на стику двох реальностей. Авторами нетривіального відео стали Максим Шелковников і Денис Маноха, а продюсером зйомки виступив Віталій Денчук. Під час підготовки режисери протягом місяця з своєю командою створювали складні конструкції, продумували деталі, розробляли графічні спецефекти та будували декорації у вигляді справжнього японського мегаполісу. В цілому, над створенням кліпу працювала команда більш ніж з шістдесяти професіоналів. А самій Уляні спеціально для кліпу довелося освоїти водіння мотоциклу та вперше в житті взяти у руки справжню катану.

«Це було досить складно, тому що, по-перше, катана – це холодна зброя. По-друге, вона була досить важкою і гостро заточеною, а по-третє, на майданчику я була не одна, в кроці від мене танцювали хореографи, тому я мусила бути дуже уважною!» – ділиться співачка.

Кліп та сингл Uliana Royce «Sayounara» обіцяють стати новим витком у розвитку К-рор-культури в Україні.

ULIANA ROYCE – Sayounara

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Igor Nedashkivskyi says:

    Дорого, якісно, стильно, молодіжно, сучасно, музично, трендово, (далі ідуть інші схвальні епітети)…. Схоже на якийсь саундтрек до кіберпанку, відчувається виховання і вплив на виконавицю творчості Елджея, не по саунду, а по стилізації, хоча не скажу, що це дуже погано.
    Бажаю успіху і нових хітів молодій українській співачці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *