Uliana Royce - Омана
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Uliana Royce – Омана (Відео)

«Ця робота – мій власний зворотній відлік від минулого до сьогодні»: Uliana Royce презентувала нову пісню «Омана».

Молода співачка Uliana Royce поділилася зі слухачами новим треком під назвою «Омана». Цю пісню дівчина написала під впливом мінорних подій в особистому житті. У ній йдеться про відчуття виконавиці після завершення романтичної історії кохання, яка закінчилася після початку активної фази війни в Україні.

За словами авторки, далеко не всі відносини здатні витримувати такі перешкоди, як випробування війною. І її останні стосунки не стали виключенням. Відтак роботу «Омана» просякнуто біллю, страхами та сльозами, словом, Uliana Royce вклала у неї власні емоції, які вона вже прожила та наразі готова відпустити. Ця композиція – ліки душі співачки, а можливо і для когось зі слухачів.

Uliana Royce - Омана

Виконавиця також зазначила, що дуже складно грати якісь ролі у той час, коли тебе постійно переслідують небезпека, невизначеність та страх. Такі обставини можуть згуртувати, укріпити стосунки, а можуть навпаки, стати лакмусовим папірцем у страшній перевірці на щирість. Звісно, майже будь-яке розставання тягне за собою біль і сум, у цей час люди дуже потребують підтримки близьких. А коли навколо кояться суцільні жахіття, переживання множаться в декілька разів. Для того щоб не потонути в роздумах та бути сконцентрованою на важливих речах, Uliana Royce активно займалася волонтерством. І от, поборовши особисту кризу, поставивши крапку в цій історії, вона виплеснула пережите у пісню «Омана».

Композиція вже доступна для ознайомлення на музичних платформах.

Uliana Royce – Омана
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *