ULIANA ROYCE – Холодно і тепло
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ULIANA ROYCE – Холодно і тепло (Кліп)

У кінці грудня відбулася зйомка другого кліпу молодої української співачки ULIANA ROYCE на пісню «Холодно і тепло», автором якої став співак і саунд-продюсер Артем Пивоваров (Pivovarov Production). Зйомки тривали два дні і проходили у декілька етапів. Спершу – в спеціально облаштованому дизайнерами будинку, де декоратори власноруч розробляли і втілювали всі деталі інтер’єру, аж до дрібних елементів. Потім на Київському Морі, де команда більше восьми годин працювала у важких погодних умовах, борючись зі стихією. Фінальна частина зйомок відбувалася в закритому павільйоні, де для кліпу спеціально конструювалися і будувалися декорації, у процесі були задіяні останні розробки комп’ютерної графіки, які в підсумку переносили героїв в різні частини земної півкулі. Для складного монтажу і постпродакшну команді знадобилося майже два місяці кропіткої праці.

Крім незвичайної технічної частини, кліп цікавий своєю ідеєю та проблематикою. «Ця історія про двох закоханих, що зустрічаються на відстані. Замінивши реальні дотики до тіла коханої людини натисканнями по екрану телефону, а теплі слова – емодзі символами, герої назавжди розчинилися в цифровому світі інтернету», – каже режисер кліпу Артем Шапіренко.

Кліп має гостру соціальну спрямованість і актуальний меседж для сучасної людини: частіше зустрічатися наживо, говорити, спілкуватися і бачитися, а не проводити життя біля екранів гаджетів. «Жива зустріч завжди краще сухого тексту в ваших чатах. Stay offline to stay alive. Залишайтеся оффлайн, щоб бути живими», – каже ULIANA ROYCE.

ULIANA ROYCE – Холодно і тепло
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *