Ulia Lord – Вільні
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Ulia Lord – Вільні (Сингл)

Українська співачка Юлія Лорд близько півроку тому нагадала про себе авторським синглом «Біле:Чорне», а вже сьогодні вона готова поділитися з меломанами наступною новинкою під назвою «Вільні». І хоча сама композиція була написана ще до згаданого попереднього синглу, студійна робота над нею дещо затягнулася.

Як зазначає Ulia Lord, офіційній появі цієї пісні передувало її власне сновидіння, у якому співачці наснився астронавт. На той час слова і музика композиції вже були написані, але саме цей сон дозволив максимально влучно визначити сенс, закладений у слово «вільні». За словами виконавиці, астронавти нічого не бояться, завжди знаходять потрібні відповіді, тримають у порядку свої скафандри і є по справжньому вільними. Можемо припустити, що за образом астронавта Юлія Лодр алегорично приховала певний типаж земних людей.

«Люди і Астронавти! Єднаймося!» – жартівливо пише у соціальних мережах авторка.

Варто додати, що даний реліз супроводжує серія фоторобіт, авторства Олега Білого. Фотозйомка відбувалася у Києві, у недобудові поблизу Інституту нейрохірургії на станції метро Лук’янівка. Наразі не відомо, чи побачимо ми саме ці футуристичні образи у кліпі до пісні «Вільні», але те, що робота над відео планується – факт.

Ulia Lord – Вільні
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Андрій says:

    Єх, повернути би часи “Танця душ”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *